Eladó családi ház balassagyarmat csendes részén
- 44 találat3 bed · 240m² · Családi ház · 90.500.000 ft
Balassagyarmaton, belváros közelében többfunkciós, kiváló állapotú ingatlan...
Családi ház
Nograd - Balassagyarmati
3 Hálószoba
240 m²
3 bed · 97m² · Családi ház · 27.900.000 ft
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladó önálló családi ház Borsosberény...
Családi ház
Nograd - Borsosberény
3 Hálószoba
97 m²
Nem találja, amit keres?
Ügynökeink olyan hirdetésekhez is hozzáférnek, amelyek még nem online.
Ingyenes egyeztetés →1 bed · 42m² · Családi ház · 21.900.000 ft
Szügy község Nógrád megye északi részén, a balassagyarmati kistérségben...
Családi ház
Nograd - Szügy
1 Hálószoba
42 m²
4 bed · 110m² · Családi ház · 32.500.000 ft
Eladó, tágas családi ház Vámosmikolán, önellátásra alkalmas kerttel, nagyméretű...
Családi ház
Pest - Vámosmikola
4 Hálószoba
110 m²
5 bed · 150m² · Családi ház · 62.900.000 ft
Nógrád megyében, Szügy csendes utcájában, Budapesttől 85 km-re, Balassagyarmattól...
Családi ház
Nograd - Szügy
5 Hálószoba
150 m²
2 bed · 46m² · Családi ház · 10.000.000 ft
Nógrád vármegye bájos településén Tereskén kellemes vidéki környezetben...
Családi ház
Nograd - Tereske
2 Hálószoba
46 m²
3 bed · 107m² · Családi ház · 14.000.000 ft
Tereske központjában kedvező áron eladó egy kifejezetten tágas telken fekvő...
Családi ház
Nograd - Tereske
3 Hálószoba
107 m²
3 bed · 111m² · Családi ház · 49.900.000 ft
Eladó családi ház Perőcsényben, különleges lehetőség festői környezetben!...
Családi ház
Pest - Perőcsény
3 Hálószoba
111 m²
2 bed · 64m² · Családi ház · 20.500.000 ft
Családi ház eladó Héhalomban – vállalkozásra vagy befektetésre is kiváló...
Családi ház
Nograd - Héhalom
2 Hálószoba
64 m²
5 bed · 305m² · Családi ház · 99.990.000 ft
Csesztve csendes, természetközeli részén, Kincsem Pusztán kínálunk megvételre...
Családi ház
Csesztve - Kincsem puszta
5 Hálószoba
305 m²
1 bed · 42m² · Családi ház · 21.900.000 ft
Szügy község Nógrád megye északi részén, a balassagyarmati kistérségben...
Családi ház
Nograd - Szügy
1 Hálószoba
42 m²
2 bed · 46m² · Családi ház · 10.000.000 ft
Nógrád vármegye bájos településén Tereskén kellemes vidéki környezetben...
Családi ház
Nograd - Tereske
2 Hálószoba
46 m²
3 bed · 107m² · Családi ház · 14.000.000 ft
Tereske központjában kedvező áron eladó egy kifejezetten tágas telken fekvő...
Családi ház
Nograd - Tereske
3 Hálószoba
107 m²
5 bed · 170m² · Családi ház · 48.900.000 ft
Drégelypalánkon kényelmes otthon várja új gazdáit! Drégelypalánk csendes...
Családi ház
Nograd - Drégelypalánk
5 Hálószoba
170 m²
5 bed · 305m² · Családi ház · 99.990.000 ft
Csesztve csendes, természetközeli részén, Kincsem Pusztán kínálunk megvételre...
Családi ház
Csesztve - Kincsem puszta
5 Hálószoba
305 m²
4 bed · 108m² · Családi ház · 18.900.000 ft
Családi ház az Ipoly közelében eladó! Ipolyszög frekventált részén eladó...
Családi ház
Nograd - Ipolyszög
4 Hálószoba
108 m²
2 bed · 64m² · Családi ház · 20.500.000 ft
Családi ház eladó Héhalomban – vállalkozásra vagy befektetésre is kiváló...
Családi ház
Nograd - Héhalom
2 Hálószoba
64 m²
5 bed · 170m² · Családi ház · 48.900.000 ft
Drégelypalánkon kényelmes otthon várja új gazdáit! Drégelypalánk csendes...
Családi ház
Nograd - Drégelypalánk
5 Hálószoba
170 m²
3 bed · 97m² · Családi ház · 27.900.000 ft
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladó önálló családi ház Borsosberény...
Családi ház
Nograd
3 Hálószoba
97 m²
4 bed · 110m² · Családi ház · 32.500.000 ft
Eladó, tágas családi ház Vámosmikolán, önellátásra alkalmas kerttel, nagyméretű...
Családi ház
Pest
4 Hálószoba
110 m²
Milyen volt az élménye?
Visszajelzése segít nekünk fejlődni
Értesítés létrehozása
Értesítést kérek, ha új hirdetést tesznek közzé az alábbi kereséshez: "családi ház balassagyarmat csendes részén".